2 ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫСЕсепті шығар және оны шығарудың әртүрлі тәсілін тап.Тиімді тәсілді таңда.Оңтүстік

аймақтарда орамжапырақтың түсімділігі – 60 т/га,бұл солтүстік аймақтарға қарағанда 25 т/га артық. Оңтүстікаймақтарда 25 га жерге қанша тонна орамжапырақ артықөсірілген​

Ответы на вопрос

Отвечает Молокова Альбина.

Ответ:25га жерге 625т орамжапырақ артық өсірілген

Пошаговое объяснение:

1) 60-25=35т/га

2)60×25=1500т

3) 35×25=875т

4)1500-875=625т