И VIII IVALI 2Есепті шығар және оны шығарудың әртүрлі тәсілін тапТиімді тәсілді таңдаОңтүстік

аймақтарда орамжапырақтың түсімділігісо 1/re,бүл солтүстік аймақтарға қарағанда 25 т/га артык, Оңтүстікаймақтарда 25 га жерге қанша тонна орамжапырак, артыесірілген?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шилков Матвей.

Ответ:

жетпіс бес болады калай болады десең 25+25=50+25= 75