5. Есепті шығар. Ағаштан мүсін жасау үшін орманнан 43 бөрене әкелу қажет.Мәшинеге 4 бөренеден

артық салуға болмайды. Барлық бөрене-ні әкелу үшін, орманға неше рет баруға тура келеді?Жазу дұрыс болу үшін, бос орындарға қалып қойған цифрларды жаз.​

Ответы на вопрос

Отвечает Старых Даниил.

Ответ:

әкелу қажет-43

салуға болмайды-? 4б арт.

барлығы-?

Шешуі:43÷4=10(3қалд) 10×4+3=43