Довжина прямокутника 50см, а його ширина — 24см. На скільки відсотків збільшиться площа

прямокутника, якщо довжину збільшити на 20%, а ширину - на10 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Клюквина Лера.

Відповідь: 1)S = ab = 50*24 = 1200 (см^2)

2) a=60 см бо на 20% більше, а b = 26,4 см бо на 10% більше

S = 60*26,4 = 1584  (см^2)

3) 1200 - 100%

1584 - x %

1584*100/1200 = 132 %

x = 132% на 32% збільшилась площа.