- Об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює 1080 см, його довжи 24 см, висота 9 см. Знайдіть

ширину цього паралелепіпеда.на​

Ответы на вопрос

Отвечает Крутик Лиза.

Ответ: 5 см

Пошаговое объяснение:

V=a*b*c    

c=V/a/b

1080 ÷ 24 ÷ 9=5(см)-ширина