Діаметр кола дорівнює 40см. ЗнайдітьДовжину дуги, що становить кола. (число округліть доСОТИх.​


Ответы на вопрос

Отвечает Болесов Евгений.

длинна всей окружности = 2πR= 2* 3.14* 20= 125.6 cm

3/5*125.6=75.36 cm