Знайди площу прямокутника, одна із сторін якого дорівнює 11 см, а інша є меншою від неї на 6 см.

К/Р з математики 5 клас​

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Евгения.

Ответ:

1) 11 - 6= 5 (см) - ширина прямокутника

2) S = 11 см · 5 см = 55 (см²)

Відповідь: S = 55 см²

Отвечает Прищепа Никита.

Ответ: 7

Пошаговое объяснение:

11*4=44

44/6=7