Қант ұнтағынан кесек қант жасағанда, ол өзінің 2/5 массасын жоғалтады.26 кг кесек қант алу үшін

қанша ки-лограмм қант ұнтағы керек?​

Ответы на вопрос

Отвечает Красных Артём.

Қара (смотри) бізде 26 кг ұнтақ қант бар (рассыпчатый) біз оны кесек қылуымыз керек (куб секілді, квадрат қант бар емес пе).

Оны кесек қылғанда ол 5тен 2 массасын жоғалтады.

Яғни

x*(2/5)=26

x=26*(2*5)

x=10.4

26+10.4=36.4кг

Жауабы: 26 кг кесек қант жасау үшін, 36.4 кг қант ұнтағы керек.

Отвечает Бельчегешев Паша.

Ответ:

мне кажется что это 26*5:2=65

Пошаговое объяснение:

я не знаю это может быть