Для виготовлення 6 пар однакових сережок потрібно 21 г срібла. Скільки грамів срібла потрібно для

виготовлення 14 таких пар?

Ответы на вопрос

Отвечает Гладченко Максим.

Ответ:

49г.

Пошаговое объяснение:

1) 21÷6=3,5(г.) срібла потрібно для виготовлення однієї пари сережок .

2) 3,5×14=49(г.)

Відповідь: 49 г. срібла потрібно для виготовлення таких 14 пар сережок .