Көгалдың ауданы 1000м2, бір қабырғасы 50 м, периметрін тап ​


Ответы на вопрос

Отвечает Садреева Эльмира.

Ответ:

S-1000 м2

а-50 м

Р-?

Ш:

1) S=a*b b=S:a

1000 м2:50м=20м

2) Р=2*(a+b)

2*(50м+20м)=2*70м=140м

Ж: Р=140 м

Пошаговое объяснение:

Көгалдың периметрін табу үшін, біз екі қабырғасының ұзындығын білуіміз керек. Мұнда тек бір қабырғасының ұзындығы (50м) берілген. Бірақ біз ауданын да білеміз (1000 м2), ауданын арқылы екінші қабырғасын табамыз.

1) S=a*b

b=S:a

1000 м2:50м=20м

Енді периметрін таба аламыз:

2) Р=2*(a+b)

2*(50м+20м)=2*70м=140м

******

чтобы найти периметр нам нужно знать длину обоих сторон, но нам известно только длина одной стороны (50м), но так как нам известно полощадь прямоугольника (1000м2), мы можем вычислить вторую сторону, а потом только найти периметр