Төртбұрыштың ауданы 28 м2 ал оның бір қабырғасы х метр. тік төртбұрыштың периметрін тап


Ответы на вопрос

Отвечает Мар Алла.
Х*У=28
2(Х+У)=?
4*7=28
2(4+7)=22
Жауабы:П=22м