Який дріб більший? 5/12 Чи 11/20


Ответы на вопрос

Отвечает Гостинська Христина.

Ответ: 5/12 < 11/20.

5/12 = 25/60

11/20 = 33/60

Значит:

25/60 < 33/60

5/12 < 11/20