Радіус кола 6 см. Знайти площу сектора, центральник кут якого 60° допоможіть прошу вас дуже потрібно


Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Олеся.

Відповідь: фото

Покрокове пояснення:


Отвечает Sysolyatin Sasha.

Пояснення:

Знайдемо площу кола

S = Pi*R²

S = 3,14*6²

S = 3,14*36

S = 113,04 см²

коло це 360°

360/60 = 6 частин у колі по 60 градусів

S/6 = площа сегменту

113,04 /6 = 18,84 см²