З Харкова до Чугуєва одночасно в одному напрямку виїхали два лиж- Ники. Швидкість першого лижника

11,4 км/год, а другого 13,2 км/год.Яка відстань буде між ними через 2 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Татьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

13,2 - 11,4 = 1,8 км/год  швидкість зближення

S  = V * t  

1,8 * 2 = 3,6 км відстань буде між ними через 2 год