ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫС 7 Әр заттың биіктігін тап.V= 40 см3V = 12 см3Каказқыстырғыштаяқшасары,Cahay0? СМДСМ?

СМCM4 СМ3 см1смСЕН ЗЕРТТЕУШІСІҢ4 СМОйлан және жауап бер.ан. Болас​

Ответы на вопрос

Отвечает Черноволенко Полина.
  • 7
  1. с=2см 40÷(5×4)=2
  2. с=1см. 12÷(3×4)=1
  3. с=10см. 280÷(7×4)=10