Поні,пробігаючи по колу арени цирку 10 разів,долає відстань,що приблизно дорівнює 314 м. Знайдіть

площу арени. Всі обчислення виконуйте з точністю до сотих.

Ответы на вопрос

Отвечает Внук-Карпова Ариана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо довжину кола 314 :10= 31,4 м

звідси знайдемо радіус R=C/2п= 31,4/2*3,14= 5 м

Площа арени дорівнює: S=пR^2=3,14*5^2=78,5м2