ПОМОГИТЕ ПЛИЗ.Поні, пробігаючи по колу арени цирку 6 разів, долає відстань, що приблизно дорівнює

301,44 м. Знайдіть площу арени. Всі обчисленнявиконуйте з точністю до сотих.​

Ответы на вопрос

Отвечает Korolenko Aleksandr.

Ответ:

200,96 м^2

Пошаговое объяснение:

301,44 / 6 = 50,24 (м) - довжина арени

50,24/(2*3,14) = 8 (м) - радиус арени

3,14 * 8^2 = 3,14 * 64 = 200,96 (м2) - площа арени