Автотұрақта жеңіл машиналар мен мотоциклдерден барлығы 11, ал доңғалақтарының саны 34 болса, онда

қанша жеңіл машина бар? Қанша мотоцикл тұр? ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

34÷2=17

17-11=6мотоцикл

11-6=5 машина