Автотұрақта барлығы 38 машина тұр. Ондағы жеңіл машиналар жүк машиналарынан 2бүтін 6дан 1 есе Көп.

Автотұрақта неше жүк машинасы тұр.

Ответы на вопрос

Отвечает Рожков Анатолий.
X+y=38
y=(13/6)x
x+(13/6)x=38
(19/6)x=38
x=38×6/19=12
12+y=38
y=26