Знайти точки перетину прямої 2x -3y=8 з осями координат​


Ответы на вопрос

Отвечает Селезнева Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2х-3у=8

х=0

2*0-3у=8

-3у=8

у=-8/3

(0;-8/3) первая точка

у=0

2х-0=8

2х=8

х=4

(4;0) вторая точка