Із 15 зрізаних квітів 9 зів'яли. Скільки відсотків зрізаних квітів зів'яли?​. помогите по братски


Ответы на вопрос

Отвечает Кашенкова Аделина.

Ответ:

60%

Пошаговое объяснение:

Пропорція

15кв-100%

9кв-х%

Х=9*100/15=900/15=60%