Ціна на товар зменшується з 80 грн. до 72 грн. На скільки відсотків зменшилася ціна на товар? Якою

буде ціна цього товару після ще одного зменшення на таку саму кількість відсотків?

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Алексей.

Ответ:

80 грн-100%

72грн-х%

х=100×72/80

х=90%

100-90=10%- зменшилась ціна

72 грн-100%

х грн-90%

х=90×72/100

х=64.8 - ціна після повторного зменшення на 10%

відповідь: 10%; 64.8 грн