З 26 кг слив отримують 80% сушених. Скільки треба взяти слив, щоб отримати 65кг сушених?


Ответы на вопрос

Отвечает Масон Максим.

Ответ:

26*0,8 = 20,8 - сушених слив з 26кг

Складемо відношення

 \frac{26}{20.8}  =  \frac{x}{65 }

х = 81,25кг слив треба взяти щоб отримати 65 кг сушених