А пунктынен был уакытта женыл машина 90км\саг жылдамдыкпен жене жук колыгы 60км\саг жылдамдыкпен

был багытка карай жолга шыкты.Екы сагаттан кейын олардын аракашыктыгыь кандай болиды

Ответы на вопрос

Отвечает Быч Юля.

Қуып жету жылдамдығы: S=(V1-V2)×t

V1=90км/сағ

V2=60км/сағ

t= 2 сағ

S= (90-60)×2=60 км

Жауабы: 60 км

Отвечает Кибешова Алиса.

Ответ:

90км/сағ

60км/сағ

2 сағ

(90-60)×2=60 км

Пошаговое объяснение:

ПППППППППЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ КОРОНКУ