За 75 грн можна купити 15 ручок. Скільки таких ручок можнакупити на 125 грн?​


Ответы на вопрос

Отвечает Перкатий Максім.

Ответ:

75грн-15(ру)

125грн-?(ру)

Пошаговое объяснение:

1)125×15=1875 (грн)

2)1875÷75=25 (ру)