Велосипедшінің жылдамдығы 10км/саг. Ол жылдамдығын 20%ға арттырып, межеге 4 сағ ерте келді.

Велосипедші қандай жол жүрген? Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Виктория.

Ответ:

Велосипедшінің жылдамдығы 10км/сағ. Ол жылдамдығын 20%-ға арттырып, межеге 4 сағ ерте келді. Велосипедші қандай жол жүрген?

Шешуі:

Vb= 10км/сағ

V-сын 20%арт. Vb=102=12км/сағ

t = 4 сағ S=Vb·t=12·4=48км