Діагональ квадрата дорівнює 18 см. Квадрат потрібно покрити кругом найменшого радіуса. Чому

дорівнює площа круга?

Ответы на вопрос

Отвечает Каюмов Давид.

Пошаговое объяснение:

найменший радіус описаного круга= половині діагоналі квадрата, тоді маємо, що що радіус дорівнює 9 см.

за формулою площі круга знайдемо:

S= π×r (r у 2 степені)

s= 3.14 ×81= 254,34 см в квадраті