Сторони трикутника відносяться, як 1:3:4.Знайдіть сторони подібного йому трикутника, у якого більша

сторона дорівнює 12см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Спартак Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ціла частина - х, тоді співвідношення частин х, 3х,4х

більша сторона 4х і дорівнює 12 см

4х=12

х= 3 см одна частина

Звідси сторони трикутника дорівнюють

х= 3см одна сторона

3х= 3*3= 9 см друга сторона

4х= 4*3 = 12 см третя сторона