Площа басейну,що має форму кола, дорівнює 25л м2.Чому дорівнює довжина бардюру,який огороджує цей

басейн

Ответы на вопрос

Отвечает Ленская Арина.

S=πR²=25⇒R²=S/π⇒R=√S/π=√25/π=5/√π

C=2πR=2π*5/√π=10√π