Знайди площу круга, діаметр, якого дорівнює 7 см, якшо п = 22/7​


Ответы на вопрос

Отвечает Воронов Владислав.

Ответ:

38.5

Пошаговое объяснение:

s=πd²/4=22*49/(7*4)=5.5*7=38.5