Обчислить довжину кола радиус якого доривнюе 4


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Артём.

Ответ:

Довжину кола можна знайти за формулою: С=π*d, де d - діаметр кола, а π=3,14;

d=2r , де r - радіус кола;

r=4*2=8 (см)

C=3.14*8=25.12 cv

Відповідь: довжина кола 25.12 cм