Л' від станції одночасно в протилежних напрямках вирушили два поїзди Швидкість першого поїзда 48 км

год що становить 2/3 швидкості другу яка відстань буде між ними через 5 годин

Ответы на вопрос

Отвечает Веснина Таня.

Ответ:

600 км

Пошаговое объяснение:

Рух у протилежних напрямках.

Швидкість першого поїзда 48 км і це \displaystyle \frac{2}{3} швидкості другого поїзда , отже швидкість другого поїзда була :

\displaystyle 48 : \frac{2}{3}= 48 * \frac{3}{2}= 24 * 3 = 72 \ km/h

Швидкість віддаленя поїздів :

48 + 72 = 120 км/год

За 5 годин відстань складе :

120 * 5 = 600 км

Відповідь : через 5 годин відстань між поїздами буде 600 км.