Зведи дріб 3/14до знаменника 43.​


Ответы на вопрос

Отвечает Середич Карина.

Нехай x - це чисельник дробу, який має знаменник 43. Тоді вирішуємо таке рівняння:

\frac{3}{14}=\frac{x}{43}

14x=3×43

14x=129

x=\frac{129}{14}

x=9\frac{3}{14}