від двох причалів одночасно вийшли назустріч один одному катер і човен. швидкість човна 15км /год,

швидкість катера -в 4рази більше, яка відстань між причалами, якщо вони зустрілися через 5годин ​

Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Ярослав.

Ответ:

на фото

Пошаговое объяснение:

*пожалуйста,отметьте мой ответ как лучший, и поставьте середечко

заранее спасибо


Отвечает Онин Дима.

Відповідь:

375км

Покрокове пояснення:

1)15*5=75(км)-проплив човен

2)15*4=60

3)60*5=300(км)-проплив катер

4)75+300=375(км)-відстань між причалами