Від двох причалів одночасно вийшли назустріч один одному катер і човен.Швидкість човна

15км\год,швидкість катера-в 4 рази більша.Яка відстань між причалами,якщо вони зустрілися через 5 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Тульская Ева.
1) 15*4= 60(км/год)-швидкість катера
2) 15*5=75(км)-відстать, яку проїхав човен.
3) 60*5=300(км)-відстань, яку проїхав катер
4) 300+75=375(км)
Відповідь: Відстань між причалами дорівнює 375 км.