Оля ви виконала домашнє завдання за 55 хвилин. Завдання з математики виконувала 17 хвилин, з

української мови- 20 хвилин, решту часу читала.Скільки хвилин читала Оля? Спробую визначити час, який ти витрачаєш на виконує домашні завданні. Склади і розв'яжи подібну задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Ярцев Андрей.

Ответ:

рішення:

1)17+20=37(хв) виконувала українську мову і математику.

2)55-37=18(хв)читала Оля.

Відповідь:Оля читала 18 хвилин.