Ділене більше від частки в 5 разів, а від дільника-в 3 рази. Знайди ділене, дільник і частку. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Положухно Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай частка  -х, тоді ділене- у, дільник- с, згідно умови

х=5у,  х= 3с . Знайдемо  ділене, дільник і частку. ​

х=у/с підставимо в умову

х=3с/с

х=3  частка

у=5*3=15  ділене

3с=15

с=15/3

с=5 дільник