Срочно! Даю 50 баллов!!!Зарание спасибо! С решением! 1) Із 10 троянд і 8 журжин треба скласти

букет так щоб в ньому були 2 троянди та 3 журжини. Скількома способами можно скласти букети?2) 7 книг різних авторів і трьохтомнік одного автора розташовані на книжковій полиці. Скількома способами можна розтавити всі 10 книжок так щоб книги трьозтомника стояли поруч?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цыгина Дарья.

Ответ:

1)  2520 способів 2) 241920 способів

Пошаговое объяснение:

2.

Книги трьохтомника мають стояти окремо, тому це один елемент перестановки; отже маємо 8 елементів перестановки.

Р(8)=8!=1*2*3*4*5*6*7*8=40320 способів.

Трьохтомник можна поставити Р(3)=1*2*3=6 способами.

За правилом добутку Р=Р(9)*Р(3)=40320*6=241920 способів.