1) З-поміж наведених чисел виберіть неправильні дроби і запишіть їх у вигляді натуральних або

мішаних чисел:7-5, 13; 1-3 16-8 56-13 11-12​

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Сухроб.

Ответ:

7/5=1.4;16/8=3 ; 56/13=4 целых 4/13 ;