Довжина стадіону прямокутної форми 120 м а ширіна 60 м обчисли скільки метрів сітки знадобитися щоб

установити її навколо стадіону

Ответы на вопрос

Отвечает Король Петря.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина дiлянки - 120 м (а)

Ширина 120 м : 3 = 40 м - у 3 рази менша (b)

Р = (a + b) * 2 - периметр прямокутника

P = (120 + 40) * 2 = 320 м - периметр дiлянки

S = a * b - площадь прямокутника

S = 120 м * 40 м = 4 800 кв.м - площадь дiлянки

1 а = 100 кв.м        4 800 : 100 = 48 а

Biдповiдь: Р = 320 м;   S = 4 800 кв.м.