Гуляючи Одесою,козаки домовилися зустрытись біля відомого будинку- стіни . Кожному слід пройти до

зустрічі 1 км. Д.- пройшов 230 м, П.-370 м а В.пройшов стільки , скільки двоє його друзів разом. скільки метрів залишилося пройти кожному козаку до будинку-стіни? помогите плиз дам 20 опыта

Ответы на вопрос

Отвечает Сейдахметов Омирсерик.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Д залишилось пройти : 1000 -230=770м

П залишилось пройти : 1000 -370=630м

В залишилось пройти :

1000 -(230+370)=400м