Добуток 2 чисел = 20 а сума першого чисда і потроєного добутку дорімнює 19 знайти ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Цыганова Алина.

Ответ:

-41 и -20/41

Пошаговое объяснение:

xy=20

x+3xy=19

x+60=19

x=-41

y=-20/41