Дві комахи розлетілися в протилежних напрямках.Швидкість першої комахи 153м/хв,а другої-165м/хв.

Яка відстань буде між ними через 12хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Ксения.

Ответ:

3816 м

Пошаговое объяснение:

1) 153*12=1836(м) пролетела первая

2)165*12=1980(м) пролетела вторая

3)1830+1980=3860 (м)