Помогите срочно!!!!! Чому дорівнює ймовірність p появи події в кожному з 39 незалежних

випробувань, якщо найвірогідніше число появи події в цих випробуваннях становить 25?

Ответы на вопрос

Отвечает Шипеева Маргарита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

(n+1)p-1=<m=<(n+1)p

n=39

m=25

40p-1=<25=<40p

40p-1=<25 & 40p>=25

p=<26/40=0.65 & p>=25/40=0.625

p є [0.625; 0.65]