Ел 2. Розв'яжи задачу.Середній вік 25 учнів одного класу 15,4 року. Одного з учнів перевелидо

іншого класу, і середній вік учнів, що залишилися, став 15,375 року.Скільки років учню, якого перевели до іншого класу?Пожалуста, Срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Кухлевская Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

\displaystyle a_{cp25} =  \frac{a_1+....a_{25}}{25} = 15.4

\displaystyle a_{cp24} = \frac{a_1+....a_{24}}{24} =15.375

a₁ + ... +a₂₅ = 15.4*25

a₁ + ... +a₂₄ = 15.375*24

a₂₅ =  15.4*25 - 15.375*24 = 385 - 369 = 16 (лет)