Швидкість катера за течією ріки 20 км/год, а проти течії 10 км/год. Знайди: а) швидкість течії

ріки; б) власну швидкість пароплава; B) ШЛЯХ катера за ГОД Озером. 23 3

Ответы на вопрос

Отвечает Зейналова Эльмира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

пусть скорость течения реки х км/час

а скорость катера у км/час

тогда у = 20-х и у = 10+х

уравнение получится

20- х = 10+ х

10 = 2х

х = 5 (км/час) - это скорость течения реки

у = 20-5=15 (км/час) - это скорость катера

ответ

а) швидкість течії ріки 5 км/час

б) власна швидкість пароплава 15 км/час

в) - вопрос не понятен