Знайдіть значення виразу -6,34+10,77+(-6,77)-(6,34)вибираючи зручний порядок обчислення


Ответы на вопрос

Отвечает Рыженкова Эвелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-6,34+10,77+(-6,77)-(-6,34)=

-6,34+10,77-6,77+6,34=4

6,34-6,34=0

10,74-6,77=4

0+4=4