Чи є колінеарними вектори DE і FK якщо D(2;-3;4),E(-1;6;2),F(-2;8;6),K(-3;11;7)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Киевский Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. Знайдемо координати вектора DE та вектора FK, як різницю координат кінцевої та начальної точок.

АВ= {Вх-Ах;Ву-Ау;Вz-Az}

DE={(-1-2) ; (6-(-3)) ; (2-4) }={-3;9;-2}

FK={(-3-(-2) ; (11-8) ; (7-6) }= {-1;3;1}

2. Якщо вектори колінеарні, то їх координати пропорційні

ах/вх=ау/ву=аz/bz

-3/-1= 9/3 = -2/1 - невірно 3=3=-2.

Отже вектори не є колінеарними.