Порівняй значення виразів а+b та х+у, якщо а=-2 2/5; b=-3,8; x=-5 1/4; y=-0,95


Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Даня.

Ответ:

а=-2 2/5; b=-3,8;

а+b=-2 2/5+(-3.8)=-2,4-3,8=-6,2

x=-5 1/4; y=-0,95

х+у=-5 1/4+ (-0,95)=-5,25-0,95=-6,2

а+b=х+у

-6,2=-6,2

Пошаговое объяснение:

Отвечает Домашкевич Антон.

а=-2,25,б=-3,8 х=-5,14