Швидкість катера проти течії річки дорівнює 17,8 км/год, а власна швидкість катера19,4 км/год.

Знайдіть швидкість катера за течієюрічки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипчук Оля.

Ответ:

1) 19,4 - 17,8 = 1,6 (км/год) - швидкість течії річки

2) 19,4 + 1,6 = 21 (км/год) - швидкість катера за течією річки

Відповідь: 21 км/год